Czym zajmuje się browar i co my o tej firmie wiemy?

Technologie fabrykacji odróżniają

Browar to miejsce, w którym produkuje się piwo. Technologie produkcji różnią się w poszczególnych zakładach. Małe lokalne browary wytwarzają piwo według tradycyjnych receptur, przy użyciu naturalnych składników. Duże browary o globalnym zasięgu, wykorzystują przy produkcji wiele sztucznych substancji, które mają na celu podniesienie wydajności i produkcji browaru. Sam proces produkcji piwa w obu przypadkach jest zbliżony. Składają się na niego warzenie piwa, fermentowanie, leżakowanie oraz filtracja i stabilizacja piwa. Następnie piwo jest pasteryzowane i rozlewane do butelek.

Następnie piwo dociera sklepów

Wiele lokalnych browarów rezygnuje z etapu pasteryzacji, w wyniku czego powstaje delikatne, niepasteryzowane piwo o charakterystycznym smaku. Następnie piwo trafia do sklepów. W dużych hipermarketach zwykle mamy do wyboru jedynie piwo produkowane przez duże koncerny piwowarskie. Jeśli zależy nam na skosztowaniu piwa regionalnego, powinniśmy odwiedzić mniejsze sklepy. Tego rodzaju trunki ma w swojej ofercie również specjalny sklep z piwem, którego asortyment składa się wyłącznie z różnych gatunków piwa produkowanych w najróżniejszych zakątkach świata oraz piw produkowanych przez lokalne browary.

Momecie szerokiego wyboru

Podobną ofertę proponuje nam sklep online. W tym przypadku oprócz szerokiego wyboru różnych gatunków piwa na uwagę zasługuje również fakt, że zakupy zostaną dostarczone bezpośrednio do naszego domu. Z dnia na dzień coraz więcej prawdziwych miłośników piwa korzysta z tego wygodnego i niezwykle praktycznego rozwiązania.